31 липня 2007 р.

Стратегічний план: соціальна сфера

У вівторок 31 липня відбулося четверте засідання робочої групи з розробки Стратегічного плану розвитку міста Чернігова. Засідання проводив секретар міської ради Віталій Голець. Розглядалася стратегічна ціль «Задоволення потреб населення у послугах соціальної сфери та забезпечення правопорядку». Під час засідання робочої групи були обговорені питання забезпечення комплексного підходу у вирішенні актуальних проблем збереження здоров’я населення міста, покращання матеріально-технічної бази закладів соціальної сфери, забезпечення їх кваліфікованими кадрами згідно з потребами. Також вивчалася перспектива впровадження нових технологій та методик для надання якісних послуг у соціальній сфері, застосування нових форм сучасного менеджменту в соціальній сфері та забезпечення правопорядку. Розробка Стратегічного плану триватиме до жовтня 2007 року.