30 липня 2007 р.

Стратегічний план: соціальні питання та екологія

У рамках розробки Стратегічного плану розвитку м.Чернігова продовжуються засідання робочих груп за окремими напрямами. У вівторок, 31.07.08 р., о 10:00 розпочнеться засідання робочої групи з підготовки стратегічної цілі «Задоволення потреб населення у послугах соціальної сфери та забезпечення правопорядку» (проводить секретар міської ради Голець В.В.). У середу, 01.08.08 р., 10:00 відбудеться засідання робочої групи з підготовки стратегічної цілі «Поліпшення стану навколишнього середовища та запобігання його забрудненню в процесі соціально-економічного розвитку міста» (проводить звстіпник міського голови Літвінов М.І.). На засідання, які проводитимуться у залі засідань виконкому міської ради, запрошуються представники підприємств та організацій міста, зацікавлених взяти участь у процесі стратегічного планування розвитку Чернігова, а також представники преси.