25 липня 2007 р.

Розробка стратегічного плану триває

У Чернігові продовжується розробка стратегічного плану розвитку міста. 24 липня, у вівторок розпочалося засідання робочої групи з економічного напрямку, якою керує перший заступник міського голови Олег Білоусов. 25 липня відбулось засідання робочої групи з питань житлово-комунального господарства (керівник – заступник міського голови Микола Літвінов). В рамках засідань будуть остаточно узгоджені оперативні цілі, обговорені конкретні проекти, джерела фінансування та виконавці. Після затвердження робочими групами попередній варіант Стратегічного плану буде запропоновано до розгляду громадськості за допомоги публікації у засобах масової інформації та мережі Інтернет. Тому жителі міста, небайдужі до подальшої долі Чернігова, запрошуються до активної дискусії та внесення пропозицій. Тільки після схвалення громадою Стратегічний план буде внесено на затвердження депутатським корпусом. Координацію стратегічного планування здійснює управління інвестицій і туризму міської ради. Всі напрацювання з розробки стратегічного плану можна отримати, надіславши запит за електронною адресою [email protected] (із зазначенням у темі «Стратегічний план»).