16 липня 2007 р.

Анонс ярмарку "Дари Осені"

15 вересня 2007 року у міському поселенні Митищі ( Московська область Російської Федерації) буде проведено щорічний ярмарок "Дари Осені". До участі в ярмарку запрошуються виробники сільськогосподарської продукції та промислові підприємства міста Чернігова та Чернігівської області. Для участі в заході необхідно направити лист на ім'я Голови міського поселення Митищі Казакова А.М., а також перелік учасників, асортимент товарів народного вжитку, що планується до реалізації. За додатковою інформацією звертатися до управління оптового ринку та послуг адміністрації міського поселення Митищі: 141008, Московська обл., м.Митищі, Новомитищинський проспект, б.30, к.1. тел.: 8 107(495) 581-25-33, факс: 8 107 (495) 581-13-48.