2 липня 2007 р.

У Чернігові працюють над Стратегічним планом

Сьогодні у Чернігівській міській раді розпочався дводенний семінар навчального циклу "Залучення громадськості до стратегічного планування в місті Чернігові", який проводять для посадовців та представників об'єднань громадян тренери Центральноукраїнського регіонального навчального центру. Про це повідомили у відділі зв'язків з громадськістю міськради. Учасників семінару привітав в.о. заступника міського голови – керуючого справами виконкому Станіслав Віхров. Він підкреслив, що робота над Стратегічним планом повинна бути не лише професійною, а й прозорою, до неї обов'язково слід залучити якнайбільше населення міста, аби спільно виробити мету і цілі планування на перспективу. В ході навчання розглянуто нормативно-правові засади, принципи та методи залучення громадськості, а також продемонстровані деякі напрацювання проекту. Активно працювали учасники семінару над створенням Програми залучення громадськості до роботи над Стратегічним планом. Громадські слухання готового проекту заплановані на жовтень.