27 червня 2007 р.

У Чернігові готуються до відзначення Дня Конституції

Сьогодні у Чернігівській міській раді відбувся круглий стіл з представниками громадськості, присвячений 11-й річниці прийняття Конституції України. Про це повідомили у відділі зв'язків з громадськістю міськради. Учасників круглого столу з наступаючим святом привітав в.о. заступника міського голови – керуючого справами виконкому Станіслав Віхров. Він підкреслив, що Конституція 1996 року є дійсно Основним Законом держави, якого усі повинні дотримуватися і який маємо шанувати. Начальник відділу зв'язків з громадськістю Ірина Соломаха переконана, що необхідно спрямувати зусилля влади і громадськості на посилення патріотичного виховання молоді, аби виростити підростаючe покоління справжніми громадянами своєї держави. Про сутність Конституції, як основу побудови демократичної держави, розповів начальник юридичного відділу Павло Вовк. Він відповів на запитання присутніх щодо дотримання прав людини у обласному центрі, можливість їх реалізації і захисту. Учасники круглого столу схвильовані суспільно-політичною ситуацією, що склалася нині в Україні. Вони переконані, що усі гілки влади та провідні політичні сили мають знайти порозуміння і не допустити розвитку політичної кризи. Всі погодилися, що День Конституції має гідно святкуватися, аби кожен громадянин України розумів важливість і значення Основного Закону. Участь у заході взяли представники Громадянської мережі "ОПОРА", ЧМГО "Молодь – ХХІ століття", "Спілки жінок м. Чернігова", "Народної самооборони", "Армади", "Чернігівського жіночого правозахисного центру", партій "Жінки за майбутнє" та СПУ, депутати міськради. Цього ж дня урочистості з нагоди свята відбулися в облдержадміністрації. За активну участь у громадському житті міста та з нагоди державного свята – 11-ї річниці Конституції України Почесною грамотою Чернігівської міської ради та виконавчого комітету нагороджено голову правління громадської організації "Спілка жінок м. Чернігова" Людмилу Канюку, Подяку міського голови оголошено виконавчому директору молодіжної громадської організації "Молодь – ХХІ століття" Тетяні Громовій.