27 червня 2007 р.

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення міської ради “Порядок проведення конкурсу на право укладення договору оренди комунального майна”.

На виконання Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” проект рішення міської ради “Порядок проведення конкурсу на право укладення договору оренди комунального майна” та аналіз регуляторного впливу даного акта оприлюднюється на сайті Чернігівської міської ради за електронною адресою : www.chrnigiv-rada.gov.ua. Проект спрямований на приведення у відповідність до вимог чинного законодавства та нормативно-правовим актам з цього питання діючого Порядку. Підставою для розрорбки проекту є ст. 118 Закону України “Про Державний бюджет України на 2007 рік” від 19.12.2006 року № 489-V зі змінами і доповненнями від 15.03.2007 року № 749-V. Зауваження та пропозиції до проекту рішення приймаються фондом комунального майна міської ради у письмовій формі, протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Мстиславська,8 (відповідальна особа – Буцко О.В.).