19 червня 2007 р.

До кінця року Чернігів матиме<br>Стратегічний план розвитку міста

У Чернігові відновлено роботу над створенням Стратегічного плану розвитку міста, яка була розпочата ще в 2005 році за участю Центральноукраїнського регіонального навчального центру за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку. Про це повідомили в управлінні інвестицій та туризму міської ради. Стратегічний план розвитку територіальної громади – це модель ефективного управління, а також визначення пріоритетів діяльності і погодження їх з жителями міста. Чимало українських міст вже працюють згідно стратегічних планів. Зазвичай, Стратегічний план розрахований не менш як на п’ять років та охоплює усі сфери життєдіяльності міської громади. Роботу над проектом, до якої залучені всі структурні підрозділи міської ради, очолює перший заступник міського голови Олег Білоусов. Він повідомив, що на сьогодні готовність проекту складає майже 80%. "Деякі дані, звісно, необхідно поновити, цілі і завдання – уважно переглянути, а в цілому плануємо вже до кінця року затвердити цей важливий стратегічний документ", - зазначив О.Білоусов.