18 червня 2007 р.

Чернігівських дільничних привітали зі святом

Сьогодні в обласному академічному музично-драматичному театрі ім.Т.Г.Шевченка пройшла нарада, де розглянуто питання "Про заходи щодо забезпечення особистої безпеки громадян та протидії злочинності", по закінченні якої відбулося урочисте нагородження кращих працівників з нагоди Дня дільничного інспектора міліції. За сумлінну службу в ім'я незалежної України Почесною грамотою Чернігівської міської ради та виконавчого комітету нагороджені працівники міського відділу УМВС України в області – старший лейтенант міліції Олександр Титенок, старший лейтенант міліції Євген Парвадов. Подяку Чернігівського міського голови оголошено старшим лейтенантам міліції Олександру Милорадовичу, Валерію Попику, Юрію Шелупцю та лейтенантам міліції Валентину Маринцю і Олегу Флюгерту. З професійним святом дільничних Чернігівщини привітали керівники УМВС, облдержадміністрації, обласної та міської рад.