13 червня 2007 р.

Оздоровча кампанія у Чернігові

Про хід підготовки до відпочинку і оздоровлення дітей та учнівської молоді влітку 2007 року розповів сьогодні на розширеній нараді із заступниками міського голови, начальниками відділів та управлінь міської ради, головами Деснянської та Новозаводської районних рад, керівниками міських органів державної виконавчої влади, міських служб та засобів масової інформації начальник відділу у справах сім'ї та молоді Чернігівської міської ради В'ячеслав Голуб. Він, зокрема, повідомив, що у місті проживає майже 28 тисяч дітей шкільного віку, половина з яких повинна бути оздоровлена влітку. Особлива увага приділяється оздоровленню дітей соціально уразливих категорій – дітей-сиріт, інвалідів, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей. Цього року майже 5 тисяч таких дітей планується охопити заходами літнього відпочинку. З травня працює міська координаційна рада з питань оздоровлення, де за участю контролюючих органів вивчаються всі питання, пов'язані з організацією літнього відпочинку дітей. На сьогодні у місті вже діють 35 пришкільних таборів, де 2,4 тисячі дітей забезпечені змістовним дозвіллям. За словами В'ячеслава Голуба, проблемним у цьому сезоні буде державне фінансування оздоровлення дітей, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. Значний внесок у організацію оздоровлення чернігівських дітей роблять профспілки, громадські організації, благодійні фонди (обласне відділення Дитячого фонду України) та релігійні громади, зокрема, римо-католицька. Загалом на оздоровчу кампанію заплановано понад 2,5 млн.грн., з яких 1,9 млн.грн. виділяє Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності та понад 600 тис.грн. передбачено в міському бюджеті.