31 травня 2007 р.

З 1 червня набувають чинності нові Правила забудови та використання території м. Чернігова

Правила забудови та використання території м. Чернігова (коригування), розроблені Українським державним науково-дослідним інститутом проектування «Діпромісто», були опубліковані в засобах масової інформації та впродовж місяця доопрацьовувались і вдосконалювались. Після врахування всіх зауважень і пропозицій проект цього рішення схвалений сьогодні на 17 сесії Чернігівської міської ради п’ятого скликання. Депутати переконані, що завдяки Правилам вдасться вирішити багато існуючих проблем у сфері містобудування, зокрема, впорядкувати розміщення рекламних носіїв у історично-центральній частині міста. Міський голова Олександр Соколов впевнений, що єдині для всіх Правила сприятимуть поліпшенню благоустрою міста та збереженню його стародавньої краси з гармонічним поєднанням із сучасними архітектурними будівлями. Підтримку серед депутатів знайшов проект, запропонований начальником відділу звернень громадян та соціальних питань С.Кухаренком, «Про Програму підтримки громадських організацій інвалідів, ветеранів та багатодітних родин у м. Чернігові на 2007 рік», за якою планується проведення заходів до 66-річниці початку Великої Вітчизняної війни та відзначення 64-річниці визволення міста Чернігова від фашистських загарбників. Депутати прийняли проект «Правове інформування громади м. Чернігова для забезпечення особистих прав та життєво необхідних потреб», який розробила Чернігівська міська централізована бібліотечна система на виконання відповідного Указу Президента України. За підсумками 2006 року міська бібліотека у цій діяльності посіла 1 місце в області. Начальник управління охорони здоров’я Ю.Бойко представив на розгляд депутатів проект «Використання сучасних управлінських технологічних рішень з метою удосконалення надання спеціалізованої медичної допомоги хворим із серцево-судинними захворюваннями та політравмою у межах єдиного медичного простору у м. Чернігові» для участі у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм місцевого самоврядування. Депутати підтримали ініціативу про необхідність удосконалення надання спеціалізованої медичної допомоги хворим із серцево-судинними захворюваннями, що дозволить забезпечити своєчасне діагностування та більш якісне лікування серцево-судинних хвороб. Депутати також розглянули земельні питання.