24 травня 2007 р.

ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ АВТОТРАНСПОРТУ

Управління транспорту та зв’язку міської ради оголошує конкурси на право здійснення перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування. Відповідно до Закону України „Про автомобільний транспорт”, постанови Кабінету Міністрів України від 29 січня 2003 року № 139 „Про затвердження Порядку проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування” та рішення виконавчого комітету міської ради від 21 травня 2007 року № 118 „Про проведення конкурсів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування” в місті 21 червня 2007 року буде проводитись конкурс на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах: № з/п Номер і назва Кількість Типи, марки Режим Дні та час маршруту автобусів автобусів роботи роботи № 6 1 „Вул. Незалежності 2 Середньої Звичайний Щоденно, двозмінний – КСК” місткості 22-27 посадочних місць № 17 2 „Вокзал – Новоселівка” 7 Середньої Звичайний Щоденно, двозмінний місткості 22-27 посадочних місць № 23 3 „Вокзал – 6 Середньої Звичайний Щоденно, двозмінний вул. Незалежності” місткості 22-27 посадочних місць № 37 4 „Вокзал – 12 Середньої Звичайний Щоденно, двозмінний вул. Єськова” місткості 22-27 посадочних місць Для участі у конкурсі необхідно до 19 червня 2007 року включно надати управлінню транспорту та зв’язку міської ради такі документи: – заяву на участь у конкурсі встановленого зразка; – нотаріально завірену копію ліцензії на право надання послуг з перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування, копії ліцензійних карток на автобуси, які будуть працювати на автобусному маршруті; – копію свідоцтва платника податку; – довідку органу Державної податкової служби за місцем знаходження претендента про відсутність заборгованості по податках, зборах та інших обов’язкових платежах; – конкурсні пропозиції щодо визначення транспортних засобів для роботи на автобусному маршруті загального користування, вартості транспортних послуг, здешевлення поїздки для окремих категорій громадян тощо. Додаткова інформація: – документи про наявність виробничої бази (власної або орендованої); – копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів, що запропоновані на маршрут; – документ про стаж роботи претендента на перевезенні пасажирів. Основні умови конкурсу можна отримати в управлінні транспорту та зв’язку міської ради за адресою: 14000, м. Чернігів, проспект Перемоги, 90, тел.: 676-385, 675-013.