23 травня 2007 р.

Столиця гумору стане побратимом Чернігова

З 15 по 19 травня делегація в складі представників від Чернігівської міської ради та бізнес-кіл міста відвідала болгарське місто Габрово, що незабаром стане ще одним побратимом Чернігова. Про це повідомили в управлінні інвестицій і туризму міськради. Чернігівці взяли участь у святковій сесії мерії Габрово та в офіційному піднятті прапору з нагоди Дня міста, інших святкових заходах в рамках проведення традиційного Міжнародного фестивалю гумору і сатири. Під час перебування в Габрово чернігівська делегація зустрічалася з керівництвом міста та керівниками провідних бюджетоформуючих підприємств, мала нагоду оглянути виробничі потужності машинобудівної (компанія АМК) та текстильної (компанія МАК) промисловості. Також українським гостям продемонстрували туристично-рекреаційний потенціал міста та ознайомили з методикою його розвитку, влаштували екскурсію до відомого архітектурно-етнографічного комплексу, музею під відкритим небом «Етир». В ході візиту були налагоджені зв’язки для розвитку подальшого співробітництва між міськими адміністраціями та бізнесовими колами. Орієнтовно у вересні передбачається підписання угоди про співробітництво та реалізацію спільних проектів у різних галузях.