18 травня 2007 р.

Сімнадцята сесія Чернігівської міської ради п'ятого скликання запланована на 31 травня

Відповідно до пункту 8 частини третьої статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" Чернігівський міський голова О.В.Соколов видав розпорядження про скликання сімнадцятої сесії Чернігівської міської ради п'ятого скликання 31 травня 2007 року о 10 годині в залі засідань міської ради (м. Чернігів, вул. Магістратська,7). На розгляд сесії вносяться питання: 1. Про Правила забудови та використання території м. Чернігова (коригування). 2. Про затвердження містобудівного обґрунтування розміщення житлової забудови в районі міської лікарні по вул. Войкова, 24. 3. Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 27 лютого 2007 року "Про Програму підтримки громадських організацій інвалідів, ветеранів та багатодітних родин у м.Чернігові на 2007 рік" (14 сесія 5 скликання). 4. Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 29 грудня 2006 року "Про міський бюджет на 2007 рік" (12 сесія, 13 сесія, 14 сесія, 15 сесія, 16 сесія 5 скликання). 5. Про затвердження Звіту про витрачання коштів цільового фонду розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Чернігів за І квартал 2007 року. 6. Про перейменування комунальних підприємств. 7. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 19 квітня 2006 року "Про обрання голови постійної комісії міської ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів та бюджету і затвердження складу комісії" (2 сесія 5 скликання). 8. Про списання нежитлової будівлі по вул.Муринсона,22. 9. Про розгляд подання першого заступника прокурора Чернігівської області Ходико Є.М. від 06.12.2006 року "Про усунення порушень земельного законодавства" 10. Про надання згоди на продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення. 11. Про передачу земельних ділянок у власність або надання їх у користування громадянам, вилучення земельних ділянок із користування громадян та надання згоди на розроблення проектів відведення земельних ділянок громадянам для ведення особистого селянського господарства, будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), садівництва, індивідуального дачного будівництва, будівництва індивідуальних гаражів. 12. Про надання, вилучення і передачу земельних ділянок юридичним та фізичним особам в межах м. Чернігова та надання згоди на розроблення проекту відведення земельних ділянок. 13. Про розгляд клопотання Чернігівського обласного молодіжного театру щодо надання пільги по сплаті земельного податку. На сесію запрошуються перший заступник міського голови, заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голови Деснянської та Новозаводської районних у м. Чернігові рад, керівники структурних підрозділів міської ради, міських органів державної виконавчої влади, комунальних підприємств міської ради, представники засобів масової інформації.