15 травня 2007 р.

Чернігівська міська організація <br> Української Спілки ветеранів Афганістану відзначає 20-річчя

Сьогодні з нагоди 20-річчя створення Чернігівської міської організації УСВА міський голова Олександр Соколов, який очолює обласне відділення Спілки, зустрівся з сім'ями загиблих в Афганістані. Про це повідомили у відділі зв’язків з громадськістю міської ради. На зустрічі були присутні Голова Української Спілки ветеранів Афганістану, народний депутат України Сергій Червонописький, голова Державного комітету у справах ветеранів, Герой Радянського Союзу Ігор Плосконос, голова міської організації УСВА Микола Стрілець. Голова Української Спілки ветеранів Афганістану, народний депутат України Сергій Червонописький підкреслив, що завдяки об'єднаним зусиллям спілчан вирішуються багато питань, пов'язаних із соціальним захистом афганців та їх родин. Він вважає позитивним відродження Державного комітету у справах ветеранів. Олександр Соколов переконаний, що територіальні організації Української Спілки ветеранів Афганістану у своїх лавах згуртували тих активних і небайдужих, хто реально здатний допомогти родинам загиблих і зниклих безвісти, хто повсякчас докладає зусиль для вирішення питань соціального захисту ветеранів, проводячи значну громадську діяльність. Для воїнів-інтернаціоналістів та їх сімей у Літньому театрі організований тематичний вечір-концерт «Пам'ять довжиною в двадцять років».