15 травня 2007 р.

Чернігівщина на туристичному ярмарку "Експо-Тур-2007"

В рамках домовленостей про співпрацю між містами-партнерами Гомелем та Черніговом згідно Перспективного плану співробітництва українська делегація взяла участь у роботі щорічного туристичного ярмарку «Експо-Тур – 2007», що проходив у м. Гомель з 11 по 12 травня 2007 року. Про це повідомили в управлінні інвестицій і туризму Чернігівської міської ради. До складу делегації увійшли представники структурних підрозділів Чернігівської облдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, керівників і співробітників провідних туристичних фірм Чернігова та області. Загалом на ярмарку було представлено більше 30 експонентів (в тому числі іноземних), серед яких гідне місце посіла і виставкова експозиція, що презентувала Чернігівську область та місто Чернігів. Вперше за період існування виставки її учасниками стали представники м. Смоленськ (Російська федерація), та представники туристичного бізнесу Польщі. Також новим віянням виставки стала самостійна участь районів та музеїв Гомельської області. В рамках виставки гості міста мали змогу ознайомитись з туристично-рекреаційним потенціалом міста та області. Крім того під час виставки відбулося засідання круглого столу з проблем розвитку транскордонного туризму, зокрема, обговорені питання співробітництва прикордонних регіонів. Учасники круглого столу поділились думками та обмінялись досвідом організації туристичної діяльності в специфічних умовах прикордонного співробітництва та домовились про подальше розширення співпраці між прикордонними регіонами і взаємну підтримку в обслуговуванні туристичних груп, що перетинають кордон.