14 травня 2007 р.

Чернігів: міський голова привітав багатодітних матерів

Сьогодні Чернігівський міський голова Олександр Соколов з нагоди Дня матері зустрівся з представницями бюджетної сфери, що мають троє і більше дітей. Про це повідомили у відділі зв'язків з громадськістю міськради. Міський голова сердечно привітав жінок зі святом та подякував за таку життєву позицію. У ході бесіди були обговорені питання, які найбільше хвилюють багатодітні родини. Так, мами переймаються проблемою надання знижок багатодітним сім'ям на медичні препарати та ліки в аптечній мережі міста, можливістю встановлення пільги на проїзд дітей у автобусах приміських маршрутів, організацією дозвілля дітей. Міський голова запевнив, що відповідні служби працюватимуть над вирішенням цих проблем. Також він повідомив, що до осені наступного року в мікрорайоні Масани з'являться два дитсадки. Значно поліпшена цього року робота зі встановлення дитячих майданчиків. Присутні зійшлися на думці, що це цілком під силу і самим мешканцям багатоквартирних будинків, які прагнуть створити комфортні умови для розвитку своїх дітей. Олександр Соколов впевнений, що належна підтримка материнства та дитинства має вирішити ту демографічну кризу, яка нині простежується у Чернігові.