11 травня 2007 р.

У Чернігові вшанували спортсменів

Сьогодні у Чернігівській міській раді відбулася зустріч міського голови Олександра Соколова з кращими спортсменами-біатлоністами та їх тренерами. Про це повідомили у відділі зв'язків з громадськістю міськради. Як було зазначено під час зустрічі, вже три Зимові Олімпіади поспіль чернігівським спортсменам випадає честь представляти Україну. Міський голова тепло привітав спортсменів та їх тренерів. За вагомий особистий внесок у розвиток біатлону в місті Чернігові спортсменів-інструкторів штатної збірної команди України з біатлону, відомих біатлоністів Ніну Лемеш і Руслана Лисенка відзначили Почесними грамотами Чернігівської міської ради та виконавчого комітету. За висновками експертної комісії НОК Оксана Хвостенко була визнана спортсменкою січня, Андрій Дериземля – лютого, а тренер Микола Зоц – кращим тренером січня-лютого. Олександр Соколов переконаний, що на наступній Олімпіаді виступи чернігівських спортсменів будуть успішними і прославлять Україну та рідне місто. Він жартома порадив чоловікам збірної з біатлону рівнятися на жінок, які виступають останнім часом з кращими результатами.