7 травня 2007 р.

"Краща книга року 2006"

Сьогодні у Центральній бібліотеці ім. М.М.Коцюбинського були відзначені переможці конкурсу "Краща книга року 2006". Про це повідомили у відділі зв'язків з громадськістю Чернігівської міської ради. "Конкурс на кращу книгу у Чернігові проходить уже восьмий рік поспіль", - розповідає директор міської централізованої бібліотечної мережі Ніна Власенко. Його організатори – управління культури облдержадміністрації, управління інформації та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації, управління культури міської ради та Чернігівська міська централізована бібліотечна система. Лауреатів та учасників конкурсу привітав секретар міської ради Віталій Голець. Він підкреслив, що ця подія має велике значення у культурно-мистецькому житті міста, тим більш, що 2007 рік відзначається як Рік книги в Україні. Премію міського голови отримав відомий чернігівський письменник Михась Ткач, який став лауреатом у номінації "проза" за книгу "Осінні акорди". Переможцями конкурсу "Краща книга року 2006" визнані: В номінації "проза": 1 місце – Михась Ткач "Осінні акорди" 2 місце – Олена Конечна "За гратами раю" 3 місце – Віталій Леус "Український детектив" (тритомник) В номінації "поезія": 1 місце – Петро Куценко "Благословення пізньої грози" 1 місце – Сергій Дзюба "У липні наших літ" 2 місце – Ірина Кулаковська "Скіфія Висохлих Сліз" 3 місце – збірник віршів про Чернігівщину "Замало пензля, а тим більш, пера, щоб Придесення відтворить картини" (упорядник Вікторія Солонікова) В номінації "наукова література": 1 місце – Станіслав Мащенко "Любов до мудрості і віра" В номінації "галузева література": 2 місце – Лариса Махіна "Слава Богу за все!" 3 місце – Михайло Демидов "Занозы в памяти" 3 місце – Микола Гончар "Итальянский роман во Львове" В номінації "гумор": 2 місце – Петро Руденко "Строкаті гуморески" (посмертно) В номінації "література для дітей та юнацтва": 1 місце – Алла Сокол, Олена Конечна "Етикет – це корисно і цікаво" 1 місце – Алла Сокол "дорожня азбука малятам" 2 місце – збірник віршів з аудіозаписами "Це – серйозно" (упорядник Ольга Лукаш)