25 квітня 2007 р.

У Чернігові з'явилася вулиця Героїв Чорнобиля

Сьогодні на засіданні 16 сесії Чернігівської міської ради п'ятого скликання депутати Чернігівської міської ради прийняли рішення про перейменування вулиць міста. Про це повідомили у відділі зв'язків з громадськістю міської ради. Так, депутати підтримали ініціативу обласної громадської організації "Союз Чорнобиль України" та перейменували вулицю Бойову на вулицю Героїв Чорнобиля. Вшановуючи пам'ять видатного земляка, Героя Радянського Союзу, активного громадського діяча Олександра Беспалова, в обласному центрі перейменовано провулок Спортивний на вулицю імені О.Беспалова. Крім того, депутати розглянули ряд земельних питань, затвердили Програму стабілізації і розвитку міського електричного транспорту на 2007-2015 роки, прийняли рішення про проведення міського конкурсу "Прапор територіальної громади м. Чернігова". Також прийнято рішення щодо створення умов для формування здорового способу життя дітей з використанням плавальних басейнів загальноосвітніх навчальних закладів на основі їх модернізації, принципів енергоефективності та енергозбереження.