2 квітня 2007 р.

День довкілля у Чернігові

Згідно Плану заходів благоустрою Чернігова на 2007 рік, проведення місячника благоустрою і озеленення міста 31 березня був організований традиційний міський суботник. Про це повідомили в управлінні житлово-комунального господарства міської ради. За інформацією, узагальненою в управлінні ЖКГ, на суботнику працювало понад 8000 чоловік. Працівники Чернігівської міської ради, районних у місті рад, обласної державної адміністрації, житлово-експлуатаційних підприємств, громадських організацій та інших підприємств і установ міста впорядковували території Центрального парку культури та відпочинку, Валу, Меморіалу Слави, Комсомольського скверу по вул. Пухова, урочища “Ялівщина”, Мар'їного гаю, скверу “Казка”, скверу біля 4 поліклініки (фабрика ПОШ), береги р. Стрижень. Окрім безпосередньо прибирання, в ході Дня довкілля було висаджено 179 дерев, побілено вапном понад 600 дерев та більше 1000 погонних метрів бордюрів. Відремонтоване та пофарбоване обладнання на 16 дитячих майданчиках, установлені 5 пісочниць. Виконано ремонт цоколів семи будинків, відремонтовано та встановлено 47 лав для відпочинку, пофарбовано 100 пог.м турнікетів і 430 м2 парканів.