30 березня 2007 р.

Ліквідувати несанкціоновану торгівлю у Чернігові вимагає міський голова

Днями Чернігівський міський голова Олександр Соколов підписав розпорядження про створення робочої групи для здійснення обстежень та ліквідації несанкціонованої торгівлі. Про це повідомили у відділі зв'язків з громадськістю міськради. З метою забезпечення дотримання санітарних норм і правил, Порядку провадження торговельного обслуговування населення, для припинення торгівлі у невстановлених місцях та попередження вчинення адміністративних правопорушень у сфері торгівлі свої зусилля об'єднали представники управлінь торгівлі та послуг, ЖКГ, транспорту та зв'язку міської ради, податкової інспекції, міліції, санепідемстанції, виконавчих районних служб та судів, а також адміністрації ринків. Керівникам ринків рекомендовано заключити договори з правоохоронцями для здійснення контролю за прилеглою до ринків територією, де найчастіше й здійснюється несанкціонована торгівля. До порушників застосовуватимуть адміністративні стягнення, а товари – вилучатимуть до судового розгляду. В управлінні торгівлі та послуг міської ради вважають, що вирішальною має бути і громадська позиція, адже ніхто не примушує людей купувати товари "з землі", коли поруч – цивілізовані умови для покупців і продавців.