29 березня 2007 р.

Олег Білоусов – перший заступник Чернігівського міського голови

Першим заступником Чернігівського міського голови сьогодні став Олег Білоусов. За його кандидатуру, запропоновану Олександром Соколовим на п'ятнадцятій сесії міської ради, проголосувало 27 депутатів. Про це повідомили у відділі зв'язків з громадськістю міськради. 57-річний Олег Олександрович Білоусов вже має досвід роботи на цій посаді, адже працював тут під час першої каденції Олександра Соколова. Останнє місце роботи – начальник відділу стратегічного розвитку підприємства ВАТ "Облтеплокомуненерго". У Чернігівській міській раді п'ятого скликання О.Білоусов представляє Партію регіонів. Рішенням сесії його також включено до складу виконкому. Валерій Кокоть, який до цього обіймав посаду першого заступника, працюватиме у Чернігівській регіональній торгово-промисловій палаті.