26 березня 2007 р.

У Чернігові пройшла науково-практична конференція "Профілактика ускладнень цукрового діабету"

23 березня у Чернігові в міському Палаці культури пройшла науково-практична конференція на тему "Профілактика ускладнень цукрового діабету". Про це повідомили в управлінні охорони здоров'я міської ради. Відкриваючи конференцію, секретар міської ради Віталій Голець підкреслив, що проблема поширення захворюваності на цукровий діабет нині актуальна не лише в Україні, а й в цілому світі. Він сподівається, що завдяки організації цього важливого заходу у Чернігові вдасться привернути увагу громадськості до питання профілактики хвороби та її наслідків. До участі в конференції були запрошені вчені, лікарі-ендокринологи, невропатологи, офтальмологи, лікарі загальної практики-сімейної медицини, а також хворі на цукровий діабет, в тому числі, діти й батьки дітей, хворих на цукровий діабет. Учасники мали змогу оглянути виставку продукції для діабетиків, всім бажаючим проводили вимірювання рівня цукру в крові. Організатори заходу: управління охорони здоров’я Чернігівської облдержадміністрації, управління охорони здоров’я Чернігівської міської ради, Товариство лікарів-ендокринологів області, благодійний фонд "Діабетик" м. Чернігова.