26 березня 2007 р.

Відкрито сайт Днів Меммінгена

Відтепер усі бажаючі зможуть отримати детальну інформацію про Дні Меммінгена у Чернігові на веб-сайті www.memmingentage.cn.ua. Сайт розроблений Чернігівською міською громадською організацією «Агенція «ЧернігівІнвест» спільно з управлінням інвестицій і туризму Чернігівської міської ради. Хостинг люб’язно наданий компанією СІНЕТ www.cinet.cn.ua Нагадаємо, що Дні Меммінгена у Чернігові відбудуться 10-14 квітня 2007 року. Генеральним інформаційним спонсором урочистостей є рекламна агенція Gold Future. Інформаційна підтримка здійснюється також з боку Інтернет-видання «Високий Вал». Стати спонсорами заходів вже погодились ресторан «Колиба», кафе «Старий Млин», готельно-туристичний комплекс «Придеснянський». З ініціативою щодо підтримки Днів Меммінгена також виступили компанія «Союз», Чернігівська філія ВАТ «Сан Інтербрю Україна» та деякі інші підприємства нашого міста. Поки що сайт Днів Меммінгена працюватиме у тестовому режимі. Розробники сайту просять надсилати всі зауваження щодо його наповнення та функціонування, а також пропозиції щодо вдосконалення веб-ресурсу, на електронну адресу [email protected]. До уваги потенційних спонсорів: на сайті поки що є вільні місця для Вашої реклами… http://www.memmingentage.cn.ua/ua/Sponsory_ua/Sponsory_ua.htm.