21 березня 2007 р.

Чернігів – переможець обласного конкурсу <br> з благоустрою за минулий рік

Днями підбиті підсумки щорічного обласного огляду-конкурсу з благоустрою та озеленення населених пунктів області за 2006 рік, де Чернігів посів перше місце в категорії міст обласного значення. Про це повідомили в управлінні житлово-комунального господарства міської ради. Відтак, згідно з розпорядженням голови обласної державної адміністрації Чернігівська міська рада зараз готує інформаційні і експозиційні матеріали для участі у Всеукраїнському конкурсі "Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку". У місті успішно втілюється Програма відновлення твердого покриття доріг та проїздів у житловій забудові міста на 2005-2007 роки, так, у 2006 році згідно Програми відновлено 18,1 тис. кв. метрів твердого покриття внутрішньоквартальних проїздів та облаштовано 22 майданчики для встановлення євроконтейнерів на загальну суму майже мільйон гривень. У поточному році в міському бюджеті закладено 800 тис. грн. на продовження реалізації Програми, зокрема, буде придбано ще 150 євроконтейнерів. Всього по місту на спеціально обладнаних 67 майданчиках їх встановлено 356. Минулого року на поточний ремонт вулиць міста витрачено 3,7 млн. грн., відремонтовано 72,3 тис. кв. метрів асфальтобетонного покриття. Для безпеки руху транспорту та пішоходів відремонтовано 8 світлофорних об'єктів та встановлено один новий по вул. 1 Травня біля міської лікарні №2, поновлено та встановлено 604 дорожніх знаки та нанесено 3,7 тис. кв. метрів дорожньої розмітки. Третій рік поспіль працює Програма освітлення міста, якою передбачено виконання робіт на загальну суму 4,9 млн. грн., що дозволить виконати капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення на 426 вулицях. У 2006 році було використано коштів на суму 1,1 млн. грн., встановлено 1317 світильників. Планом робіт на 2007 рік з міського бюджету передбачено виділити 850 тис. грн. для виконання робіт по цій Програмі. Для поліпшення благоустрою у центральній частині міста у перспективі передбачено виконати реконструкцію скверу ім. Б. Хмельницького, Алеї Героїв (І черга), тротуарів по проспекту Миру. За попередніми підрахунками на ці роботи необхідно близько 10 млн.грн.