21 березня 2007 р.

У Чернігові розпочався місячник благоустрою міста

Про проведення місячника благоустрою міста розповів сьогодні на розширеній нараді із заступниками міського голови, начальниками відділів та управлінь міської ради, головами Деснянської та Новозаводської районних у місті рад, керівниками міських органів державної виконавчої влади, міських служб та засобів масової інформації начальник управління житлово-комунального господарства міської ради Вадим Антошин. Він зауважив, що цьогорічна рання весна вимагає від комунальників посиленої роботи щодо прибирання міських територій. Відновлено започаткований минулого року "чистий четвер". Місячник благоустрою розпочався вже з 20 березня, а на 31 березня заплановано загальноміський суботник, до участі в якому запрошуються всі чернігівці. Активні роботи з прибирання територій та благоустрою в обласному центрі розпочалися ще минулого тижня. Прилеглі території впорядковували школи, дитсадки, магазини, бюджетні заклади, підприємства, організації. Як зазначають керівники районів у місті, посилюється контроль у цій сфері, щовівторка та щоп'ятниці здійснюватиметься об'їзд, а до неохайних господарів закріплених територій будуть застосовані адміністративні санкції.