20 березня 2007 р.

Про скликання п’ятнадцятої сесії Чернігівської міської ради п'ятого скликання

Відповідно до пункту 8 частини третьої статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" міський голова О.В.Соколов видав розпорядження про скликання п’ятнадцятої сесії Чернігівської міської ради п'ятого скликання 29 березня 2007 року о 10 годині в залі засідань міської ради (м. Чернігів, вул. Магістратська,7). На розгляд сесії вносяться питання: 1. Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 29 грудня 2006 року "Про міській бюджет на 2007 рік" (12 сесія, 13 сесія, 14 сесія 5 скликання). 2. Про звіт фонду комунального майна міської ради про хід та результати відчуження майна комунальної власності територіальної громади м. Чернігова у 2006 році. 3. Про внесок міської ради до статутного фонду комунального підприємства. 4. Про внесення доповнень до рішення міської ради від 8 вересня 2005 року "Про Програму відновлення твердого покриття доріг та проїздів у житловій забудові міста на 2005 – 2007 роки" (7 сесія 4 (24) скликання) зі змінами та доповненнями (18 сесія 4 скликання) 5. Про внесення змін до плану діяльності міської ради з підготовки регуляторних актів на 2007 рік. 6. Про надання згоди на продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення. 7. Про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення. 8. Про розгляд звернень юридичних осіб щодо надання пільги по сплаті земельного податку та орендної плати за землю в 2007 році. 9. Про передачу земельних ділянок у власність або надання їх у користування громадянам, вилучення земельних ділянок із користування громадян та надання згоди на розроблення проектів відведення земельних ділянок громадянам для ведення особистого селянського господарства, будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), садівництва, індивідуального дачного будівництва, будівництва індивідуальних гаражів. 10. Про надання, вилучення і передачу земельних ділянок юридичним та фізичним особам в межах м. Чернігова та надання згоди на розроблення проекту відведення земельних ділянок. Інші питання. На сесію запрошуються перший заступник міського голови, заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голови Деснянської та Новозаводської районних рад, керівники структурних підрозділів міської ради, міських органів державної виконавчої влади, представники засобів масової інформації.