19 березня 2007 р.

В Чернігові пройшов інформаційно-рекламний тур

17 березня в Чернігові пройшов інформаційно-рекламний тур за участю керівників та співробітників туристичних фірм з різних міст України. Про це повідомили в управлінні інвестицій і туризму міської ради. Цей захід відбувся в рамках програми відзначення 1100–річчя першої літописної згадки про наше місто і мав на меті сприяння формуванню позитивного туристичного іміджу на внутрішньому та зовнішньому ринку туристичних послуг. Організаторами рекламного туру виступили: Туристична асоціація Чернігівщини, Чернігівська міська рада, готельно-туристичний комплекс «Придеснянський». Підчас проведення рекламного туру гості Чернігова мали змогу ознайомитись з пам’ятками та визначними місцями нашого міста (Антонієві печери, Спаський собор, Колегіум та ін.), відвідати музеї, ознайомитись з номерним фондом готелів, поспілкуватись з менеджерами готелів. В невимушеній атмосфері дружньої розмови пройшло обговорення перспектив подальшої співпраці. Представники туристичних фірм поділились своїми враженнями від міста, побажаннями та висловили ряд конструктивних пропозицій. Організатори туру і гості міста зійшлись на спільній думці про необхідність регулярного проведення подібних заходів, оскільки така форма реклами дозволяє не лише інформувати турфірми про існуючий туристично-рекреаційний потенціал міста, але і знаходити нові шляхи взаємовигідного співробітництва з урахуванням інтересів обох сторін.