19 березня 2007 р.

Ярмарок вакансій

На початку березня міський центр зайнятості спільно з обласним центром зайнятості та управлінням освіти міської ради провів ярмарок професій і вакансій для молоді Чернігова. До участі були запрошені випускники шкіл та молоді особи з числа безробітних, відвідали ярмарок майже 3 тисячі молодих чернігівців, серед яких 2380 випускників шкіл. Під час ярмарку спеціалісти міського центру зайнятості інформували молодь про професії, які зараз користуються попитом на ринку праці, консультувати щодо спектру послуг служби зайнятості, роздавали відповідні буклети та інші матеріали. З відвідувачами ярмарку працювали представники професійно-технічних училищ, ліцеїв, технікумів, університетів та інститутів нашого міста, а також представники провідних ринкоутворюючих підприємств: ВАТ Чернігівська швейна фабрика «Елегант», ВАТ «ЧеЗаРа», ВАТ Чернігівський ремонтно-механічний завод «Жовтневий молот», ВАТ «Чернігівське Хімволокно», ЗАТ «Інтерліс», ЗАТ «КСК «Чексіл», ЗАТ «Чернігівський м’ясокомбінат», ВАТ «Домобудівник», Комунальний лікувально-профілактичний заклад Чернігівської обласної лікарні, ЗАТ «ТК Стиль», ВАТ «Чернігівпродтовари», ТОВ «Укркард» (складальний завод), ПП «Союз-Лідер», ПП «Підрядник», які інформували про свою діяльність, сучасні вимоги до працівників. В роботі ярмарку взяли участь спеціалісти Чернігівського міського центру соціальних служб для дітей, сім’ї і молоді, які консультували молодь стосовно соціальних послуг, регіонального фонду підтримки підприємництва в Чернігівській області. Було представлено «Барометр професій» з переліком професій, які є в наявності або відсутні на ринку праці. Захід відбувся в рамках виконання Плану посилення конкурентоспроможності м. Чернігова, розробленого спільно з проектом ЕРМ Агенції США з міжнародного розвитку та затвердженого на дев’ятій сесії п’ятого скликання Чернігівської міської ради.