23 березня 2007 р.

Дні Меммінгену у Чернігові

В рамках виконання Програми залучення інвестицій і розвитку туристичного потенціалу м. Чернігова на 2007-2008 роки заплановано проведення низки презентаційних та урочистих заходів за участю делегацій іноземних міст-партнерів Чернігова. Про це повідомили в управлінні інвестицій і туризму міської ради. Метою проведення партнерських зустрічей є ознайомлення широкого кола іноземних посадовців та бізнесменів з туристичним, економічним та інвестиційним потенціалом нашого міста. Першою із запланованих зустрічей буде проведення Днів Меммінгену (ФРН) у Чернігові 10-14 квітня 2007 року. Офіційна делегація міста Меммінгена у складі представників міської влади, бізнес-кіл і творчої сфери ознайомиться з конкурентними перевагами м. Чернігова. До участі в заходах запрошено ряд VIP-гостей: Посол ФРН в Україні Райнгард Шеферс, Директор Ґете-Інституту в Україні Маріон Гаазе, Делегат німецької економіки в Україні Карін Рау, заступник Координатора проектів ОБСЄ в Україні Фолькер Фробарт та інші. Для налагодження культурних зв’язків буде проведено ексклюзивний спільний концерт творчих колективів міст Меммінгена та Чернігова.