5 березня 2007 р.

Чернігів на туристичній карті України

Чернігів туристичний цього року вперше був представлений на ІІ міжнародному ярмарку «Нове обличчя древнього курорту», який проходив 27-28 лютого у м. Євпаторія. Організатори: Євпаторійська міська рада за підтримки міністерства курортів і туризму АР Крим. Основне завдання заходу – розширення співпраці між українськими та зарубіжними регіонами, туристичними фірмами, презентація рекреаційних можливостей територій, залучення інвестицій у туристичну галузь. Програма ярмарку включала: виставку туристичних, рекреаційних, лікувально-оздоровчих можливостей м. Євпаторія, інших регіонів Криму та України, виставку сувенірної та друкованої продукції «Євпаторія – місто майстрів», виставку продукції підприємств легкої та харчової промисловості міста. В рамках ярмарку також були проведені круглі столи з питань організації туристичної діяльності, робочі зустрічі керівників лікувальних та оздоровчих закладів з представниками туристичних фірм України, Росії, інших держав СНД, організовані екскурсії по ознайомленню з історичними та культурними пам’ятками міста, з готельними господарствами, бажаючі змогли відвідати санаторії, пансіонати та бази відпочинку. У роботі ярмарку взяли участь понад 50 експонентів та учасників - представники українських та зарубіжних фірм (з Російської Федерації, Туреччини), які працюють у туристично–відпочинковій та супутніх сферах, представники державних органів України та АР Крим, представники ЗМІ. На стенді м. Чернігова відвідувачам пропонувалась різноманітна рекламно – інформаційна продукція щодо туристичних можливостей нашого міста та регіону, готельно-туристичного комплексу «Придеснянський» та Чернігівського інформаційно-туристичного центру. Делегацію від міста представляли працівники управління інвестицій і туризму Чернігівської міської ради, ГТК «Придеснянський», Чернігівського інформаційно–туристичного центру.