28 лютого 2007 р.

Чернігівські школярі досі на карантині

Режим карантину у зв'язку з епідемією грипу, поширенням гострих вірусних інфекцій серед дітей шкільного віку, з метою запобігання розповсюдженню захворювання на грип у загальноосвітніх навчальних закладах та інших організованих дитячих колективах Чернігова вирішено продовжити до вихідних, по 3 березня включно, - про це повідомили в управлінні освіти міської ради. За словами заступника головного лікаря міської санепідемстанції Миколи Міненка, зафіксовані з початку тижня показники захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції засвідчили, що тенденція до перевищення епідпорогу у обласному центрі зберігається. Позачергові шкільні канікули, оголошені через високий рівень захворюваності у місті, тривають з 13 лютого, практично третій тиждень.