23 лютого 2007 р.

Нігерійська делегація приїхала в Чернігів за досвідом

Сьогодні до Чернігівської міської ради для ознайомлення з досвідом самоврядування в рамках проекту Світового банку "Голос громадськості", що вже понад три роки працює в Чернігові, прибула делегація з Нігерії. Про це повідомили у відділі зв'язків з громадськістю міськради. За словами керівника проекту "Голос громадськості" Олександра Кучеренка, зараз у Нігерії тільки розпочинаються соціально-економічні перетворення, які вже відбулися в Україні, саме тому нігерійцям цікавий досвід здійснення самоврядування в українських містах. Представники організації "Цілі розвитку тисячоліття" при президентові Нігерії зустрілися з виконуючим обов'язки заступника міського голови – керуючого справами виконкому Станіславом Віхровим та секретарем міської ради Віталієм Гольцем. Серед питань, які ставили представники делегації, були, зокрема, такі: структура органів місцевого самоврядування, особливості їх співпраці з громадськістю, проведення реформи у житлово-комунальному господарстві, діяльність громадських організацій та інші. Любов Покаржевська, яка очолює громадську організацію "Чернігівське агентство регіонального розвитку" та безпосередньо працює над проектом "Голос громадськості" у обласному центрі, детально розповіла гостям про механізми взаємодії міської ради, її виконавчих органів з громадськістю, про цікаві проекти, які втілюються наразі у місті, ознайомила учасників делегації з тими доробками, що вже напрацьовані зі Світовим банком.