22 лютого 2007 р.

Незабаром Чернігів житиме за новими правилами

Проект Правил забудови та використання території м. Чернігова, розроблений Українським державним науково-дослідним інститутом проектування міст "Діпромісто", схвалений на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради та буде винесений на затвердження депутатів. Про це повідомили у відділі зв'язків з громадськістю міськради. За словами начальника управління архітектури та містобудування міської ради – головного архітектора міста Людмили Павлінської, місцеві правила забудови розроблені з метою забезпечення ефективної реалізації Генерального плану розвитку м. Чернігова та спрямовані на створення сприятливих умов для інвестиційної діяльності у сфері містобудування. Вона сподівається, що депутати схвалять цей потрібний для міста документ. Правилами чітко встановлене зонування території міста, єдині умови та обмеження забудови і іншого використання земельних ділянок, визначені райони перспективної забудови, прописана процедура регулювання забудови. Також на засіданні виконкому скасовані карантинні обмеження у районі Коти, розглянуті питання щодо бронювання на підприємствах, в організаціях та установах м. Чернігова робочих місць для осіб, що потребують соціального захисту та інші.