21 лютого 2007 р.

Олександр Соколов на варті спокою міської громади

Сьогодні в ході робочої зустрічі Чернігівського міського голови Олександра Соколова з представниками Генерального штабу Збройних сил України та з командуванням Повітряних сил Збройних сил України практично вирішене принципове для міської громади питання щодо розміщення радіолокаційної станції на околиці обласного центру. Про це повідомили у відділі з питань діяльності правоохоронних органів міськради. Уважно вислухавши аргументи першого заступника начальника Генерального штабу Збройних сил України – генерал-лейтенанта Миколи Цицюрського та командира Повітряного командування "ЦЕНТР" - заступника командувача Повітряних сил Збройних сил України – генерал-лейтенанта Олександра Хруса, міський голова звернувся до них з переконливим проханням забезпечити спокій жителів Чернігова, які досі не вірять у нешкідливість РЛС, та розглянути можливість винесення цього об'єкту подалі за межі міста. Радіотехнічний підрозділ Повітряних сил Збройних сил України відтепер будуть утримувати з виключеними засобами радіолокації, в постійній готовності до бойового включення РЛС у разі виникнення особливих випадків бойового чергування. До 1 липня буде проведено рекогносцировку технічної позиції бойового чергування для РЛС, відпрацьоване фінансово-економічне обґрунтування. Після надходження коштів та облаштування технічної позиції бойового чергування військові зобов'язуються здійснити передислокацію радіолокаційних станцій.