21 лютого 2007 р.

Підведені підсумки міського конкурсу<br> „Кращий роботодавець року”

Визначені переможці міського конкурсу „Кращий роботодавець року” за 2006 рік. Про це повідомили в управлінні економіки Чернігівської міської ради. За словами начальника управління Людмили Максименко, у конкурсі взяли участь підприємства промисловості, будівництва, надання послуг та інших галузей господарського комплексу міста. У чотирьох категоріях і трьох номінаціях конкурсу оргкомітет визначив таких переможців: до 20 працюючих – ТОВ „Кабельний телевізійний центр м. Чернігова”, директор Рома Ігор Геннадійович; від 21 до 100 працюючих – Комунальне підприємство „Готельно – туристичний комплекс „Придеснянський”, директор Протченко Сергій Михайлович; від 101 до 500 працюючих - ЗАТ „Чернігівська взуттєва фабрика „Берегиня” – генеральний директор Бас Ніна Павлівна; від 1001 до 5000 працюючих – ВАТ „Облтеплокомуненерго”, голова правління Рябуха Володимир Дмитрович; у номінації „Кращий роботодавець для інвалідів” - ВАТ „Облтеплокомуненерго”, голова правління Рябуха Володимир Дмитрович; у номінації „Кращий роботодавець з безпечного ведення робіт ” – Чернігівські магістральні електричні мережі Центральної електроенергетичної системи Державного підприємства „НЕК „Укренерго” , директор Івашин Віктор Іванович; у номінації „Кращий молодий роботодавець року” - ТОВ „Наша булочка”, директор Коваленко Оксана Володимирівна.