20 лютого 2007 р.

Про скликання чотирнадцятої сесії <br>Чернігівської міської ради п'ятого скликання

Відповідно до пункту 8 частини третьої статті 42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" міський голова О.В.Соколов видав розпорядження про скликання чотирнадцятої сесії Чернігівської міської ради п'ятого скликання 27 лютого 2007 року о 10 годині в залі засідань міської ради (м. Чернігів, вул. Магістратська,7). На розгляд сесії вносяться питання: 1. Звіт про виконання міського бюджету міста Чернігова за 2006 рік. 2. Про використання коштів резервного фонду міського бюджету за 2006 рік. 3. Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 29 грудня 2006 року "Про міський бюджет на 2007 рік" (12 сесія, 13 сесія 5 скликання). 4. Про міську програму щодо підтримки громадських організацій інвалідів, ветеранів та багатодітних. 5. Про Програму сприяння залученню інвестицій та розвитку туристичного потенціалу м. Чернігова на 2007 -2008 роки. 6. Про надання згоди на продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення. 7. Про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення. 8. Про подовження до 31 грудня 2007 року чинності рішення Чернігівської міської ради від 24 лютого 2006 року "Про затвердження ставок земельного податку та розміру орендної плати за землю для нарахування громадянам м. Чернігова у 2006 році" (21 сесія 4 скликання). 9. Про передачу земельних ділянок у власність або надання їх у користування громадянам, вилучення земельних ділянок із користування громадян та надання згоди на розроблення проектів відведення земельних ділянок громадянам для ведення особистого селянського господарства, будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), садівництва, індивідуального дачного будівництва, будівництва індивідуальних гаражів. 10. Про надання, вилучення і передачу земельних ділянок юридичним та фізичним особам в межах м. Чернігова та надання згоди на розроблення проекту відведення земельних ділянок. 11. Про доручення міської ради та затвердження Положення про порядок розгляду земельних питань. 12. Про передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова житлового фонду та об’єктів соціальної інфраструктури. 13. Про підготовку проекту Статуту територіальної громади міста Чернігова. 14. Про внесок міської ради до статутного фонду комунального підприємства. Інші питання. На сесію запрошуються перший заступник міського голови, заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голови Деснянської та Новозаводської районних рад, керівники структурних підрозділів міської ради, міських органів державної виконавчої влади, представники засобів масової інформації.