19 лютого 2007 р.

Місто очима молодих

Фінал конкурсу серед школярів під назвою „Чернігів очима молодих”, у якому брали участь загалом 24 загальноосвітні навчальні заклади міста, відбувся 17 лютого в сесійній залі Чернігівської міської ради. Про це повідомили у відділі зв'язків з громадськістю міськради. Присутніх привітали міський голова Олександр Соколов, секретар міської ради Віталій Голець та голова громадської організації „Чернігівська агенція регіонального розвитку” Любов Покаржевська. Олександр Соколов підкреслив, що саме така молодь – небайдужа, активна, творча – це завтрашній день нашого міста. Він щиро радий, що формується нова ініціативна генерація, яка готова сміливо вирішувати складні проблеми міської громади. Свої роботи перед компетентною комісією, до якої увійшли представники громадських організацій, органів місцевого самоврядування, захищали десять фіналістів. В багатьох роботах відзначені досить оригінальні і по-своєму цікаві ідеї щодо покращення якості життя у нашому місті. Кращою визнано роботу Тетяни Вапнарюк, ЗОСШ № 12, ІІ місце посів Ярослав Жиденко, ЗОСШ №1, а ІІІ місце журі віддало Катерині Корж, ЗОСШ № 31. Переможців міського конкурсу нагородили грошовими преміями і призами, а міський голова Олександр Соколов запросив відвідати свій робочий кабінет. Крім того, індивідуальні призи в різних номінаціях вручили спонсори конкурсу. Так, приз глядацьких симпатій, який визначався за оплесками присутніх у залі, отримав Ігор Ковеза, ЗОСШ № 32. Були відмічені також наймолодші учасники конкурсу – Гавриленко Вероніка, Аніщенко Юлія, Заруба Олександр, ЗОСШ № 11, а також вчителі, учні яких подали на конкурс найбільшу кількість робіт: Нікітіна Н.П., ЗОСШ №1, Кравченко Л.І., ЗОСШ №11, Гузій В.В, ЗОСШ № 32. Конкурс був започаткований коаліцією громадських організацій, створеною в рамках проекту „Голос громадськості” ГО „ЧАРР” за підтримки управління освіти та відділу у справах сім’ї та молоді міської ради. Організатори та школярі вдячні всім, хто надав благодійну підтримку у проведенні конкурсу: ТОВ "Фірма "Вена", "Айрон", "Союз", "Дельта фуд", ВАТ "Продовольча компанія "Ясен", фабриці "Стріла", ЗАТ "КСК "Чексіл", ТРК "Gold future", "Чернігівська медіа-група", ПП Чічікало Г.В., а також депутатам міської ради: Геннадію Багмуту, Станіславу Друцькому, Дмитру Шевчуку, Олександру Шкурату, Галині Чічікало, Віталію Грицю, Ярославу Сухомлину, Дмитру Попову, Олегу Шеремету, Валерію Солдатову, Ганні Якубовій та Ніні Куранді.