16 лютого 2007 р.

У чернігівських школах триває карантин

Карантин у навчальних закладах Чернігова через високий рівень захворюваності продовжено до 25 лютого, - про це повідомили в управлінні освіти міської ради. У зв'язку з епідемією грипу, поширенням гострих вірусних інфекцій серед дітей шкільного віку, з метою запобігання розповсюдженню захворювання на грип у загальноосвітніх навчальних закладах та інших організованих дитячих колективах у обласному центрі з 13 лютого оголошені позачергові шкільні канікули. Сьогодні розпорядженням міського голови вони продовжені до 25 лютого включно. За даними міської санепідемстанції з початку тижня на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції захворіло 5 тисяч 770 чернігівців, а тижневий епідеміологічний поріг перевищений на 47%.