14 лютого 2007 р.

ПЕРЕЛІК ЗАХОДІВ,<br> з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 18-ї річниці виведення військового контингенту колишнього СРСР з Афганістану 15 лютого 2007 року

8.00 – 9.00 Панахида по загиблим та померлим воїнам-інтернаціоналістам 9.00 – 10.00 Покладання квітів до меморіальних дошок на будинках вулиць міста, які носять імена загиблих воїнів-інтернаціоналістів та до могил загиблих, померлих на кладовищах міста Чернігова 10.00 (ОДА) Зустріч голови облдержадміністрації М.І.Лаврика та голови обласної ради Н.А.Романової з учасниками бойових дій з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та Дня захисника Вітчизни 12.00 Мітинг, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав, 18-й річниці виведення військового контингенту колишнього СРСР з Республіки Афганістан (пам'ятник воїнам-інтернаціоналістам) 13.00 тематичний концерт „Афганський вітер", присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав, 18-й річниці початку виводу військового контингенту колишнього СРСР з Республіки Афганістан (міський палац культури)