14 лютого 2007 р.

ВАТ «ЧеЗаРа» відзначає своє 40-річчя

Сьогодні Чернігівський міський голова Олександр Соколов привітав колектив ВАТ «Чернігівського заводу радіоприладів» з 40-річним ювілеєм. Про це повідомили у відділі зв’язків з громадськістю Чернігівської міської ради. Олександр Соколов зазначив, що підприємство завдяки плідній праці, висококваліфікованим кадрам та впровадженню сучасної техніки і новітніх технологій впевнено посіло місце в ряду серед кращих підприємств галузі. «Це, безумовно, свідчення визнання тієї титанічної праці, що заслужила довіру споживачів і вивела підприємство на міжнародний ринок», - підкреслив він. За багаторічну сумлінну працю та з нагоди 40-річчя від дня створення ВАТ «ЧеЗаРа» міський голова оголосив подяку працівникам заводу та нагородив Почесними грамотами Чернігівської міської ради. Довідково: 14 лютого 1967 року наказом Міністерства загального машинобудування СРСР створено дирекцію підприємства на чолі з Леонідом Безверхим. Цього ж дня було закладено перший кубометр першого корпусу. У 1971 році підприємство починає виготовляти перші датчики для ракет та космічних кораблів. Завод першим отримав звання «Зразковий» у 1979 р., а у 1999 р. його продукція була удостоєна почесного знака «Висока проба» і відзначена у «Золотій книзі» кращих виробників України.