12 лютого 2007 р.

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету міської ради „Про розміщення дрібно роздрібної торговельної мережі на весняно-літній період”

На виконання Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” ПРОЕКТ рішення виконавчого комітету міської ради „Про розміщення дрібнороздрібної торговельної мережі на весняно=літній період” та аналіз регуляторного впливу даного акту оприлюднюється на сайті Чернігівської міської ради за електронною адресою:www. chernigiv – rada. gov. ua Проект спрямований на припинення торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами в неустановлених місцях і передбачає вирішення проблеми некерованого розміщення об”єктів дрібнороздрібної торгової мережі. Підставою для розробки проекту є впорядкування розміщення дрібно роздрібної торговельної мережі у весняно-літній період. Зауваження та пропозиції до проекту рішення приймаються управлінням торгівлі та послуг міської ради у письмовій формі, протягом місяця з дня оприлюднення за адресою: 14000, м.Чернігів, вул..Коцюбинського,82 каб.208 (відповідальна особа – Стах А.Ю.)