13 лютого 2007 р.

Чернігівську міську раду ветеранів очолила Ірина Четвертак

13 лютого у Чернігівській міській раді відбувся пленум міської організації ветеранів війни, у роботі якого взяли участь міський голова Олександр Соколов, секретар міської ради Віталій Голець та голова обласної ради ветеранів війни Анатолій Москаленко. Про це повідомили у відділі зв'язків з громадськістю міської ради. Пленум заслухав звіт голови міської ради ветеранів Феодосія Василенка про діяльність організації за останні 5 років, яка за роботу по воєнно-патріотичному вихованню посіла 1 місце у конкурсі серед 27 ветеранських організацій України. Голова обласної ради ветеранів Анатолій Москаленко розповів присутнім, що за значну роботу зі зміцнення і розвитку ветеранського руху та воєнно-патріотичного виховання підростаючого покоління 83-річному Феодосію Василенку Указом Президента України Віктора Ющенка присвоєна довічна стипендія, а обласною радою ветеранів – звання "почесний ветеран". Міський голова висловив подяку Феодосію Павловичу за плідну спільну працю та запевнив, що і надалі приділятиме велику увагу до вирішення соціальних проблем ветеранів та інвалідів Великої Вітчизняної війни, ветеранів праці: завершення телефонізації, забезпечення слуховими апаратами, кардіостимуляторами, надання необхідної медичної допомоги. За власним бажанням голови міської ради ветеранів пленум звільнив його з цієї посади, присвоївши звання "почесного голови", та обрав нового керівника. Ним стала голова Новозаводської районної ради ветеранів, член обласної ради ветеранів, переможець конкурсу "Жінка року 2006" Ірина Четвертак.