13 лютого 2007 р.

Чернігів: облаштування ринків триває

Жителі мікрорайону Старої Подусівки звернулися до міської ради стосовно організації торгівлі плодово-овочевою продукцією, вирощеною у власних господарствах, на ринку "Центральний". Проблему коментують спеціалісти управління торгівлі та послуг міськради. З директорами міських ринків досягнуто домовленості з квітня місяця перевести продавців живої птиці з ринку "Центральний" на ринок "Привокзальний". Керівництво запевняє, що вивільнена територія буде задіяна під торгівлю розсадою, квітами, ранніми овочами, вирощеними на власних присадибних ділянках. Також на Центральному ринку з настанням сезону додатково будуть надані торгові місця для продажу плодово-овочевої продукції на відкритих столах. На сьогодні вільні місця для торгівлі сільськогосподарською продукцією є на ринках "Хіт-ринок", "Нива", "Стрілецький" та інших. З метою захисту місцевого сільгоспвиробника рішенням міської ради було внесено доповнення до діючих Правил торгівлі на ринках м. Чернігова, яке зобов’язує адміністрацію продовольчих та змішаних ринків міста забезпечити не менше 20% торгових місць від загальної кількості торгових місць на ринку для здійснення торгівлі поношеними речами та сільськогосподарською продукцією, вирощеною на присадибних ділянках.