8 лютого 2007 р.

Громада і влада: участь громадян у місцевому самоврядуванні

В рамках проекту Асоціації міст України та громад "Розширення навчальних послуг та дорадчої допомоги АМУ" у Чернігівській міській раді проведено підсумкове заняття з курсу дистанційного навчання "Громада і влада". Про це повідомили у відділі зв'язків з громадськістю міськради. До уваги слухачів презентовано матеріали збірника "Громада і влада: участь громадян у місцевому самоврядуванні", зокрема детально визначені теоретичні та правові основи, форми і методи участі громадян у місцевому самоврядуванні. Учасники, серед яких були секретарі та посадові особи міських рад, що входять до складу АМУ, обмінялися власним досвідом практичної роботи щодо залучення громадян до самоврядування на місцевому рівні. Начальник відділу сприяння діяльності депутатів міської ради Володимир Павленко, який очолює Чернігівське регіональне відділення Асоціації міст України та громад, вважає, що загалом мета заходу досягнута. Він переконаний, що подібні заняття сприятимуть підвищенню кваліфікації посадових осіб місцевих рад, а набуті знання та навички дозволять ефективно використовувати різні форми та методи залучення громадян до участі в місцевому самоврядуванні заради розвитку територіальної громади.