7 лютого 2007 р.

Чернігову бути європейським містом - переконаний міський голова

У Чернігові підведені підсумки конкурсу серед суб'єктів господарювання міста на краще світлове оформлення вітрин, фасадів та прилеглої території об'єктів торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування населення, інших закладів, установ та організацій. Про це повідомили в управлінні торгівлі міської ради. За активну участь у святковому оформленні інтер'єрів, вітрин та прилеглих територій до Новорічних та Різдвяних свят оголошено Подяку Чернігівського міського голови генеральному директору мережі магазинів "Союз" Станіславу Друцькому, підприємцю Віктору Демченку, колективу Чернігівської обласної дирекції ВАТ Райффайзен банк "Аваль" (директор Олександр Должиков), колективу малого приватного підприємства "Майстер" (директор Ігор Біда), колективу управління Національного банку України в Чернігівській області (начальник Леонід Волошок), колективу ТОВ "НТ – Грандвіс" (директор Наталія Варава), колективу комунального підприємства "Облсвітло" (директор Олександр Коновалов). Міський голова Олександр Соколов висловив щиру подяку учасникам конкурсу та підкреслив, що завдяки таким людям Чернігів з року в рік впевнено набуває рис справжнього європейського міста.