2 лютого 2007 р.

Здоров'я наших дітей – спільними зусиллями

Відділ зв’язків з громадськістю міської ради спільно з представниками Чернігівської медіа групи та обласної філії громадського об’єднання "Спілка підприємців України" відвідали пацієнтів денного стаціонару Чернігівської міської дитячої поліклініки №2, вручили комплект цікавої літератури. За словами головного лікаря поліклініки Ганни Якубової, останнім часом показники здоров'я юних чернігівців внаслідок впливу різних чинників мають тенденцію до погіршення. Вона вважає, що слід більше уваги приділяти профілактично-просвітницькій роботі, до якої просить долучитися, насамперед, місцеві засоби масової інформації. Саме завдяки об'єднанню зусиль педіатрів з громадськістю можна більш ефективно вирішувати проблему профілактики негативних явищ у підлітковому середовищі, що стають причиною багатьох захворювань.