20 грудня 2006 р.

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету міської ради

На виконання Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” ПРОЕКТ рішення виконавчого комітету міської ради "Про внесення змін та доповнень до рішення виконавчого комітету міської ради №181 від 31 липня 2006 року "Про послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій" та аналіз регуляторного впливу даного акту оприлюднюється на сайті Чернігівської міської ради за електронною адресою: www.chernigiv-rada.gov.ua Проект спрямований на зменшення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затверджених рішенням виконавчого комітету міської ради №181 від 31 липня 2006 року "Про послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій" і передбачає зменшення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій. Плата за житлові послуги знизиться в середньому на 10%. Підставою для розробки проекту є оптимізація витрат житлово-експлуатаційних підприємств. Зауваження та пропозиції до проекту рішення приймаються управлінням економіки міської ради у письмовій формі, протягом місяця з дня оприлюднення за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7, каб. № 15 (відповідальна особа – Максименко Л.В.).