25 грудня 2006 р.

Чернігівці готуються до Нового року

У Чернігові оголошено конкурс серед суб'єктів господарювання міста на краще світлове оформлення вітрин, фасадів та прилеглої території об'єктів торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування населення, інших закладів, установ та організацій міста. Створений розпорядженням міського голови оргкомітет при визначенні переможця буде враховувати зовнішній стан вітрини, фасаду будинку або прилеглої території, оригінальність художньо-естетичного вирішення святкового оформлення, використання технічних засобів (підсвітки, ілюмінації), композиційного вирішення, використання національних та місцевих традицій. Конкурс триватиме з 25 грудня поточного до 15 січня нового року, а його підсумки будуть підбиті 20 січня. Також розпорядженням міського голови чітко визначені місця торгівлі ялинками у передноворічні дні: вул. Кирпоноса, 33, біля магазину "Союз"; вул. Рокоссовського, 35, біля кафе "Гранат"; вул. Рокоссовського, 16-а, біля кафе "Лакомка"; вул. Доценка, 19, біля магазину "Союз"; вул. 1 Травня, 163, біля магазину "Еко"; вул.Рокоссовського, у р-ні зупинки "Площа Героїв Сталінграду"; пр-т Миру, 207-а, біля гастроному "Колосок"; на розі вулиць Примакова і проспекту Миру, біля ринку "Вісла".